| Dugó-mérsékelő: kész a Növény utcai csomópont |
| 2013. október 07. 07:45 - B. K. |
|
A csomópont az M0 autóút déli szektorának az M6-os autópálya és az 51-es számú főút közötti szakaszában épült, és kiváltja a szintbeli vasúti keresztezést, amely korábban már több halálos baleset helyszíne volt. A Növény utca külön szintű átvezetésével megépült a 6-os számú főút mindkét forgalmi iránya számára egy közúti híd, valamint a Kelenföld–Tárnok vasútvonal vasúti hídja is. (MTI) |

